Організація ТОВ «Титан Теплоенерго» займається аудитом, монтажем та обслуговуванням об'єктів ЖКГ на території Дніпропетровської області та України. Напрями діяльності : 1 проектування; 2 ген підрядні роботи; 3 будівельно-монтажні роботи; 4 спорудження зовнішніх інженерних мереж і комунікацій; 5 монтаж і введення в експлуатацію котелень, станцій водо підготовки питної води. 6 виробництво, транспортування та постачання теплової енергії Підприємство оснащене компьютерною технікою та програмним забезпеченням, що відповідає сучасним вимогам в проектуванні. Матеріально-технічна база дозволяє проводити будівельні, монтажні та пуско-налагоджувальні роботи на високому професійному рівні у максимально стислі строки та містить в собі : 1. Екскаватор JSB -3 (2шт). 2. Баштовий кран Liebherr (3шт). 3. Самосвал МАЗ вантажопід’ємністю 20т. (11шт). 4. Автокран вантажопід’ємністю до 25 т. (2шт). 5. Опалубка «Дока» (2000м/кв). 6. Навантажувач JSB (1шт). 7. Відрізні вуглові машини , відбійні молотки , трамбовки , компресори , газоелектрозварювальні апарати та ін .
В результаті проведення теплового аудиту міських котелень м Дніпра було виявлено наступне: обладнання, яке використовується в котельнях, а саме опалювальні котли НІІСТУ-5, не мають можливості забезпечувати тепловою енергією в повному обсязі своїх споживачів, так як і котли і устаткування фізично зношені, відпрацювали свій ресурс і мають низький відсоток ККД (48%), що тягне за собою перевитрату газу і споживають вдвічі більше електроенергії в порівнянні з сучасними насосними агрегатами, що в свою чергу економічно не доцільно. З метою раціонального використання природних ресурсів, наше підприємство пропонує за інвестиційні кошти здійснити модернізацію котелень з впровадженням прогресивних технологій опалювальних систем, а саме перевод на нове (сучасне) обладнання, яке буде мати високий відсоток ККД, повну автоматичну систему управління і безпечну експлуатацію. В результаті чого, покривається не тільки видаткова частина (витрати на газ, електроенергію, воду, заробітну плату, ремонтний фонд і т.д.), але і призводить до отримання прибутку, що дає можливість платити податки в бюджет, поліпшити якість послуг, що надаються, при цьому не підвищувати існуючий тариф на теплову енергію.
- Визначення кількості споживання пари по кожному споживачу ( з урахуванням втрат, режимів роботи устаткування та сезонності (зима, літо)). - Визначення економічної доцільності встановлення системи повернення конденсату. Орієнтована річна економія складатиме – 3,8 млн.грн. - Визначення оптимальної схеми розміщення устаткування. При виборі водогрійної котельні за схемою № 3 чи № 4 слід зазначити, що переведення споживачів з пару на воду тягне за собою зменшення коефіцієнту теплопередачі приблизно у 2 рази, також зменшується температурний перепад ( 130/70˚С – пар; на 100/60˚С – вода), що в цілому призводить до збільшення площі теплообмінників приблизно у 3 рази, тому слід зазначити про можливість такого збільшення. - Визначення оптимального виду і типу устаткування. Виходячи з наведених вище даних, а саме: металоємності мереж теплопостачання, капітальних вкладень на переоснащення існуючих паропроводів (можливості збільшення площини водяних теплообмінників), енергоємності обладнання та його вартості - прийнятніше котельня за схемою № 2 (парова котельня в центрі навантаження).
Робота з технічної оцінки комплекту документації, що має відношення до спірного питання за результатами вимірювання об'єму газу між АТ «Черкаський автобус» та ВАТ «Черкасигаз», в результаті виграна судова справа.
Проведення позачергового технічного обстеження підземних газопроводів високого тиску ТОВ «Інтерпайп Ніко Тьюб» м. Нікополь від ГРС міста до ГРС заводу: Ду350 довжиною 3132 м. й Ду250 довжиною 3098 м. з метою визначення фактичного розташування газопроводів, стан споруд і устаткування на них, стан ізоляційного покриття газопроводів. В результаті роботи подовженно строк експлуатації газопроводів на 4 роки.